Zapoznaj się z kompleksową ofertą ochrony osób i mienia. Oprócz efektywnych narzędzi do monitoringu, znajdziesz u nas również systemy alarmowe od renomowanych producentów.

SKUTECZNY MONITORING

Dzięki naszemu Centrum Monitoringu stale czuwamy
nad bezpieczeństwem Twoim i Twoich najbliższych.

System skutecznego monitoringu
Monitoringiem nazywamy proces gromadzenia informacji o stanie niezależnych, oddalonych systemów alarmowych przez Centrum Monitoringu w celu podjęcia działań interwencyjnych w przypadku odebrania sygnału alarmowego.

PROFESJONALNY SYSTEM
Indywidualnie dobieramy odpowiednie urządzenia monitorujące, które później aktywujemy w naszym Centrum Monitorowania. Całość obsługiwana jest przez doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych pracowników naszej firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie niezwłocznie wysłać grupę intewencyjną w reakcji na sygnał o naruszeniu strefy objętej systemem sygnalizacji włamania i napadu.

Kwestię bezpieczeństwa powież profesjonalistom. Odwiedź nas lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

NOWOCZESNE SYSTEMY ALARMOWE

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdziesz jedne z najlepszych
na rynku systemów alarmowych.

Systemy alarmowe
Systemy sygnalizacji włamania i napadu wykonujemy stosując urządzenia renomowanych firm, które posiadają atest i homologacje dopuszczające do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.

Montowane przez naszą firmę systemy alarmowe, pozwalają na zabezpieczenie obiektów zamkniętych typu: domy, sklepy, biurowce, hale, hurtownie oraz zapewniają doskonałą ochronę peryferyjną terenów otwartych tj. posesji, auto - komisów, parkingów przy zastosowaniu aktywnych barier podczerwieni.

PROFESJONALNA OBSŁUGA
Doświadczeni specjaliści zapewniają profesjonalną obsługę systemów zabezpieczeń technicznych, urządzeń elektronicznych oraz nadzór nad instalacjami w obiektach. Zapewniamy stałe doradztwo techniczne, możliwość uzyskania fachowej pomocy, gotowość serwisową w celu usunięcia usterki, przeglądy konserwacyjne oraz szkolenia.

Całkowity koszt instalacji bądź modernizacji systemu zależy od ilości i rodzaju zastosowanego sprzętu i urządzeń.

OCHRONA FIZYCZNA

Skuteczność działań naszej agencji gwarantują profesjonalnie wyszkoleni,
doświadczeni pracownicy naszej firmy.

Pracownicy ochrony fizycznej prowadzą działania prewencyjne mające na celu zapobieganie kradzieżom, włamaniom, zniszczeniom i dewastacjom mienia.

Podejmują wszelkie niezbędne kroki ograniczające do minimum ryzyko wystąpienia przestępstw przeciwko mieniu oraz ryzyko powstawania szkód.


DOŚWIADCZONA KADRA
Pracownicy ochrony pełnią swoje obowiązki w ubiorach służbowych, w zależności od potrzeb chronionego obiektu wyposażeni są w środki przymusu bezpośredniego oraz środki łączności.

Zadania ochronne wykonywane są przez doświadczoną i wyszkoloną kadrę oraz przez pracowników posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

Wsparciem dla pracowników ochrony są Grupy Interwencyjne.

GRUPY INTERWENCYJNE

Skuteczność działań naszej agencji gwarantują projesjonalnie wyszkoleni,
doświadczeni pracownicy naszej firmy.


Grupy Interwencyjne to przede wszystkim przeszkolona i wykwalifikowana kadra, umundurowana, wyposażona w broń palną, gazową, środki przymusu bezpośredniego oraz dysponująca samochodami patrolowymi z zamontowanym systemem lokalizacji GPS.

ZAWSZE NA CZAS
Dzięki stałej współpracy operatorów Centrum Monitoringu z Grupami Interwencyjnymi oraz stała łączność radiowa i telefoniczna to czynniki, dzięki którym czas reakcji, a co za tym idzie czas dotarcia do chronionego obiektu ulega maksymalnemu skróceniu.

OCHRONA CAŁĄ DOBĘ
Przywiązujemy ogromną wagę do odpowiedniego doboru i wyszkolenia naszych pracowników. W skład naszych grup szybkiego reagowania wchodzą wyłącznie kwalifikowani pracownicy ochrony.

Grupy Interwencyjne "SECURA - SECURITY" są do Państwa dyspozycji: całodobowo na terenie:

 • Gniezna
 • Poznania
 • Swarzędza
 • Pobiedzisk
 • Wrześni
 • Powidza
 • Mogilna

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

KONWOJE

bezpieczne, szybkie i pewne dostarczenie do wyznaczonego celu!

Usługami w zakresie konwojowania i inkasowania wartości pieniężnych zajmuje się sekcja konwojów, do której są przydzieleni najbardziej doświadczeni pracownicy po dodatkowym przeszkoleniu. Do realizacji usług Agencja przeznacza pojazdy przystosowane do przewozu wartości pieniężnych, zgodnie z Rozporządzeniem MSWiA z 07.09.2010r. (Dz.U.Nr 166).

MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE

Konwojenci i inkasenci są wyposażeni w broń, hełmy, kamizelki kuloodporne oraz środki łączności radiowej.

Załogi konwojujące utrzymują ciągłą łączność telefoniczną z koordynatorami dyżurnymi i najbliższymi grupami interwencyjnymi w danym rejonie. Posiadamy ubezpieczenie gotówki w czasie transportu na terenie całego kraju.

TELEWIZJA DOZOROWA

Systemy telewizji dozorowej w istotny sposób
zwiększają bezpieczeństwo osób i mienia.


Kamery połączone w ramach systemu idealnie nadają się do monitorowania punktów szczególnie narażonych na niebezpieczeństwo, które powinny być pod stałym nadzorem.

Systemy telewizji przemysłowej oparte są na współpracy kamer z innymi urządzeniami. Systemy te pozwalają nie tylko na bezpośrednią obserwację, ale również na rejestrowanie zdarzeń występujących w obiekcie.

Oczywiście oprócz standardowej opcji rejestracji istnieje możliwość zaprogramowania reakcji na z góry określone zdarzenia w zależności od specyfiki danego obiektu oraz indywidualnych wymagań Klienta.

ZWIĘKSZONA OCHRONA
Instalacja wspomnianego systemu telewizji przemysłowej z możliwością przesyłania obrazu w czasie rzeczywistym oraz funkcją zapisu, stanowi dodatkowe, bardzo skuteczne wsparcie dla pracowników ochrony fizycznej.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy urządzenia, dzięki którym znacząco podniesiesz poziom bezpieczeństwa Twojego mienia. Odwiedź nas, napisz lub zadzwoń, a my dobierzemy ofertę spełniającą Twoje wymagania.

REJESTRACJA CZASU PRACY

System rejestracji czasu pracy to doskonałe narzędzie
wspomagające zarządzanie firmą.


System może być wykorzystany w firmie o dowolnym profilu działalności gospodarczej i obejmuje zagadnienia związane z ewidencją czasu pracy.

Zamontowanie systemu rejestracji czasu pracy umożliwia obiektywną kontrolę czasu pracy w dowolnym okresie, doprowadza do zdyscyplinowania pracowników, upraszcza procedury wymagane przez przepisy kodeksu pracy.

DODATKOWE USPRAWNIENIA
Istnieje możliwość uzupełnienia systemu o kolejne narzędzia, które usprawniają działalność firmy, wykorzystując karty z systemu RCP (kontrola dostępu do pomieszczeń, identyfikacja użytkowników parkingu zakładowego).

Upraszcza i w znacznym stopniu skraca pracę kadry, a co za tym idzie obniża koszty funkcjonowania firmy.

KONTROLA DOSTĘPU

Nowoczesne systemy kontroli dostępu pozwalają na dokładną selekcję
oraz identyfikację osób mogących znajdować się w danym obiekcie.


Systemy kontroli dostępu stosowane są w obiektach gdzie dostęp do wyznaczonych pomieszczeń mają tylko uprawnione osoby w wyznaczonym czasie. Zadaniem systemu kontroli dostępu jest niedopuszczenie do chronionych pomieszczeń osób nie mających odpowiednich uprawnień.

STAŁA KONTROLA
W prosty sposób za pomocą sterownika systemu istnieje możliwość dokonania zmiany lub odebrania danej osobie uprawnienia wstępu do określonych stref, czy pomieszczeń.

Identyfikatorami w systemach są urządzenia zwane transponderami - wykonane w formie kart magnetycznych, zbliżeniowych, biometrycznych lub breloczków, które wystarczy zbliżyć do czytnika w celu identyfikacji.

PROFESJONALNE DORADZTWO
Wystarczy nas odwiedzić lub zadzwonić albo napisać - fachowo i bezpłatne (wraz z projektem) doradzimy jaki system najlepiej będzie odpowiadał Państwa potrzebom.

Wykwalifikowana kadra zabezpieczenia technicznego nie tylko zainstaluje wszystkie urządzenia ale również przeprowadzi przeszkolenie w zakresie obsługi systemu.

SYSTEMY LOKALIZACJI GPS

Nowoczesne systemy kontroli dostępu pozwalają na dokładną selekcję
oraz identyfikację osób mogących znajdować się w danym obiekcie.


System umożliwia monitorowanie sygnałów alarmowych z pojazdu oraz dostęp do informacji o:

 • lokalizacji pojazdu (wizualizowanej na cyfrowej mapie, możliwość odczytu na stronach WAP poprzez telefon komórkowy)
 • prędkości pojazdu
 • poziomie paliwa (na podstawie wskazań odczytywanych z fabrycznej lub dodatkowej instalacji pomiarowej)
 • temperaturze w dowolnej części pojazdu

oraz pozwala na generowanie raportów określających:

 • przebytą odległość
 • czas jazdy
 • zużycie paliwa (wraz z wskazaniem miejsc tankowań) w dowolnym okresie

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły na rozbudowę systemu o możliwości kontroli tras, obszarów, raportowanie przekroczeń dopuszczalnych parametrów, identyfikację kierowców, raporty zbiorcze dla grup pojazdów, warianty wykorzystania (służbowo / prywatnie, z ładunkiem / bez ładunku).

Zapraszamy do współpracy!

"SECURA – SECURITY"
ul. Wrzesińska 58
62-200 Gniezno

NIP: 7842513962